Recenze Bausch & Lomb

Bausch & Lomb Recugel oční gel 10 g

Ověřený zákazník sLéky.cz Mojmír Horák Ing.

Přidáno: 22. února 2021

• Mám ho krátkou dobu.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 29. ledna 2021

• dobře padnou do oka
  • jsou měkčí, netlačí v oku
  • bez pocitu pálení i při delším sledování monitoru
  • hůře se vyndávají
  • nekomfotní pocit, když s nimi spíte

Kontaktní čočky jsou měkčí, dobře sedí v oku, při delším používání a dívání se na TV nebo monitor PC nezpůsobují pálení ani řezání v oku. Zvládla jsem je mít i 10 hodin na sobě bez jakéhokoliv nekomfortu.
Jediné co bych trochu vytkla - špatně se vytahují z oka a jakmile čočku vyndáte, tak se vám slepí k sobě a musíte ji za pomoci obou rukou od sebe odlepit. To je zřejmě způsobeno měkčím materiálem, ze kterého je čočka vyrobena. Může to pro někoho být přítěží. Oceňuji použitý UV filtr a možnost výběru různých typů zakřivení i dioptrie pro každé oko zvlášť. Čočky jsou za příznivou a dostupnou cenu pro každého.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

Přidáno: 26. ledna 2021

• vysoká propustnost
  • pro citlivé oči

Kontaktní čočky jsou díky vysoké propustnosti kyslíku i po dlouhém dni příjemné na očích. Dalším plusem je, že si můžeme zvolit zda - li si vybereme měsíční nošení nebo týdenní nošení vkuse. Nevýhodou je vyšší cena. Ale za kvalitu je třeba si připlatit.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

Přidáno: 25. ledna 2021

• Zvlhčení
  • Jemné
  • Poddajné
  • Pohodlné
  • Konfor při celodenním nošení

Používám zatím chvilku ale za mě spokojenost. Po celodenní práci za počítačem jsou večer pořád příjemné na očích a tak je opravdu lehké je vytáhnout. Často se mi s jinými značkami stává, že mám pocit suchého oka. Bausch + Lomb ULTRA čočky jsou dostatečně zvlhčené, takže tento pocit nenastal. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Olga

Přidáno: 11. ledna 2021

• Krásně jemné na očích
  • Namam pocit suchých očí
  • Jako bych je ani neměla
  • Dobře se s nimi dívá dlouho na tv i na pc
  • Na nedostatek jsem zatím nepřišla

S kontaktními čočkami jsem nadmíru spokojená, nosím je celý den od rána do půlnoci. Žádný problém venku při větru, v praci, sledování televize nebo počítače. Žádný pocit suchých očí. Mohu jen doporučit. Žádná negativní hodnocení dát nemůžu. Žádná nevnímám.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

Přidáno: 10. ledna 2021

• Hydratace čoček
  • Pohodlné
  • ...nic mne nenapadá

Výborně zvlhčují oči = bez pocitu suchých očí. Ideální pro lidi, kteří hodně pracují na počítači, neboť ani v pozdních večerních hodinách práce na PC jsem neměla problém se zamlženým viděním obrazovky, nebo potřebu čočky co nejdříve z oka vyndat. Dle mojí zkušenosti bych je doporučila.

Ověřený zákazník Testuj.to Gábina

Přidáno: 9. ledna 2021

• nekomfortní

Za sebe čočky nemohu doporučit, absolutně mi nesedly. Dření v oku, bolest po pár dnech, problém byl pouze s jednou čočkou. Zkusila jsem druhý pár čoček, ale problém se opakoval, nedalo se to vydržet, do oka jsem si musela neustále sahat a upravovat a čočku. Po pár dnech jsem musela čočky vyhodit.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 9. ledna 2021

• Silikon-hydrogelový materiál.
  • Celodenní pohodlné nošení.
  • Možnost spaní s čočkami.
  • Rychlé dodání.
  • Vyšší cena.
  • Z počátku pálení očí.
  • Nelze vybrat jiný parametr zakřivení, než 8.50.
  • Jedna čočka v balení byla uhnutá, musela jsem jí vyhodit.

Tyto kontaktní čočky jsou velmi kvalitní. Při běžném nošení čoček mě trápí suchost očí, díky těmto čočkám mohu s čočkami i usnout a po probuzení nemám zamlžené oči a čočky jsou ihned vyndat. Pouze v prvních dnech nošení mě oči pálily, ale je možné, že to bylo díky rozotku, ve kterém jsou čočky dodávány. Také mě překvapilo, že nejdou vybrat parametry zakřivení oka, jsou pouze 8.50, já mám ale oko zakřivené 8.60. I tak ale čočky doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Marketa

• Měkké
  • Roluji se pri nasazovani

Čočky Bausch + Lomb Ultra jsou proti ostatním kontaktním čočkám měkčí, což zpříjemňuje jejich nošení například i v místnostech s topením, klimatizací nebo při dlouhodobém užívání počítače nebo sledování televize. Nicméně právě to je i drobnou nevýhodou, protože při jejich nasazování se čočky rolují a ohýbaj

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela Dvořáková

• velikost
  • poměr kvality a ceny
  • že mohu v nich spát
  • pohodlí kontaktních čoček
  • Modré zbarvení čoček/ já mám modré oči takže mi to vůbec nevadilo, ale někomu by to vadit mohlo

Trápily Vás unavené oči? Viděli jste rozmazaně? Snesli jste čočky jen pár hodin? Škrábali Vás? Nandavání a sundavání čoček byla pro Vás bojovka? Tak to jste nezkusili kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA!!!
Když se je nandáte nevíte ani, že je v oko máte a také nemusíte myslet na to, že před spaním je musíte vyndat! Strašně mi ulechčily život!!! Děkuji Všem doporučuji!!!!

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• rychlost dopravy
  • kvalita čoček

Efekt zmírnění únavy očí jsem na sobě sice nezaregistrovala, ale jinak jsou to příjemné čočky. Po celodenním nošení jsem je jako jiné čočky musela sundat. Jako nevýhodu vidím vyšší cenu.
Oceňuji rychlé dodání i během víkendu a taktéž rychlou komunikaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Kvalita
  • Bez podráždění oči po namáhání
  • Velmi tenké
  • Čiré i po delším nošení

Kvalitni čočky, které jsou vynikající na celodenni nošení.

Diky úpravě snášejí oči lépe zátěž modrého zářeni z TV, pc, mobilu a jiné.

Dlouhodobe užívání je také příjemné. Čočky se nejeví jako opotřebene. Dobře se nasazuje a sundavaji.

Mohu všem kdo hledá kvalitni cocky tento výrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• 100 % pohodlí při nošení
  • neslzí mi oči
  • že je musím na noc vyndat
  • do budoucna vyzkouším i multifokální

Veliká spokojenost s kontaktními čočkami této značky, oči neslzí., ani nejsou unavené. Při celodenní práci na počítači opravdu pohodlné používání, za celý den jsem nemusela použít zvlhčující oční kapky. Do budoucna určitě vyzkouším i multifokální variantu.

Ověřený zákazník Testuj.to Žanet

• Pohodlné čočky
  • Moderní silikon-hydrogelové materiály
  • Vysoká propustnost kyslíku
  • technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci
  • Měsíční čočky pro denní nebo prodloužené nošení
  • Občas problém s vyjmutím z oka, jak jsou strašně tenké a neviditelné ?

Výborné kontaktní čočky pro digitální dobu. Zaručují až 16 hodin pohodlného nošení díky technologii MoistureSeal, která zaručuje stálou hydrataci a materiálu (silikonhydrogel), který je vysoce propustný pro kyslík. Díky měsiční výměně jsou tak finančně nejvýhodnější a přesto stejně pohodlné jako 14 denní kontaktní čočky. Pro lidi, pracující většinu času na pc, jako stvořené.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Kvalitní čočky za dobrou cenu
  • Velmi měkké, příjemné při nošení, v oku nejsou vůbec cítit
  • Snižují pocit digitální únavy i suchých očí
  • Několikrát jsem s čočkami i usla, a po otevření oka jsem neměla nepříjemný pocit zalepení
  • Zatím nic, uvidíme při nošení 3 a více měsíců, jestli si oči nezvyknou

Pohodlné celodenní nošení, dokonce i když jsem s čočkami usla, neměla jsem pocit zalepených očí. Večer mám určitě menší pocit sucha a pnutí očí, přes den nejsou v oku vůbec cítit a při práci na počítači/tabletu nepociťuji digitální únavu. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Balení
  • Příznivá cena
  • Bez digitální únavy očí

Tuto značku můžu jen a jen doporučit, mám s ní pouze pozitivní zkušenosti. :) Digitální únava očí téměř opravdu žádná, poměr cena - kvalita je opravdu skvělý. :) Určitě si budu od této značky kupovat čočky i nadále :) Nikdy žádný pocit suchého oka nebo podráždění očí :)

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Naprosté splnění slibovaného komfortu
  • Žádný pocit suchých očí
  • Žádné unavené oči
  • Já nemám co vytknout

Nenám co vytknout,zatím nejlepší čočky co se mi dostaly do očí:)...Poměr kvalita/ cena naprosto odpovídá.Telefon i tablet k práci hodně využívám a večer jsem neměla s čočkami žádný problém,ani jsem o nich nevěděla.Žádné suché a podrážděné oči,neměla jsem potřebu si oči mnout.Opravdu mohu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Zmizel pocit suchých očí
  • Oči ani večer nejsou unavené
  • Prace na PC je teď mnohem pohodlnější
  • O čočkách ani nevíte
  • Spaní s čočkami,ráno dají o sobě vědět než je je rozmrkate.

Čočky jsou báječné pro práci na PC,zmizí pocit suchých očích a únava očí.O čočkách v oku ani nevíte. Jsou příjemné. Celý den můžu pracovat před monitorem a večer odpočívat u oblíbeného filmu a oči jsou spokojené a svěží jak ráno po probuzení ? můžu doporučit.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25